לפני 12 שנה עלתה במוחי שאלה מטרידה  “מי לא חולם לשכב במרפסת ביתו  על ערסל ישיבה, או לשכב בערסל התלוי בין שני עצים בגינה?!”
מאז ועד היום אני מוכר ערסלים מכל הסוגים כשהנוחות , האיכות והבטיחות שלכם תמיד לנגד עיני.

תחילת דרכה של תלוי באמיר היה בייצור ערסלי ישיבה בלבד. ערסלים אלו נוסו ונבחנו בתנאי מזג אוויר קשים ועם משקל רב עליהם. על מנת להבטיח כי הערסלים יהיו חזקים ועמידים נעשה שימוש בבד קורדורה משובח ונושם. לאחר השלמת האב טיפוס של הערסל בו נבחנה זווית הישיבה, נוחות הערסל, הגזרה המועדפת ועמידותו, נעשה ניסוי להתקינו בפארק “באלגן” בקיבוץ יגור. 160,000 מבקרים שחלק גדול מהם ניסה את הערסל השתולל עליו והעמידו במבחנים שונים, הביאו אותי לעשות שיפורים נוספים בערסל על מנת להבטיח כי יהיה חזק במיוחד, נוח ועמיד.

העובדה כי בארץ נמכרים ערסלי ישיבה רבים באיכות ירודה המיובאים מהמזרח ודרום אמריקה, הביאה אותי  להחלטה לתת אחריות על הערסל שלי בו אני מאמין. אי לכך אני נותן אחריות על הערסל למשך שנה (על התפרים שבבד,העצים והחבלים, ומצרף דף הוראות להתקנת הערסל ואופן הקשירה המומלץ שלו.)

כמו כן אני מאפשר  חידוש של הערסל במחיר מוזל למעוניינים.(220 ש”ח) לאורך 12 שנות פעילותינו ראיתי כי יש דרישות לערסלים נוספים לצבעים שונים, לעצים שונים ועוד. אי לכך הוספתי  מגוון מוצרים כמו ערסלי שכיבה, ערסלים זוגיים, ערסלי ישיבה ארוגים, ערסלים המותאמים לבית .. נדנדות מעץ מלא,
מתקני חצר לילדים,סולמות טיפוס,סולם חבלים ריבועי,נדנדת טרזן ועוד , (כל שנה אני מפתח מוצר חדש אחד לפחות).

אני רואה באיכות המוצר ערך עליון. והבטיחות שלכם ושל בני משפחותיכם בבואם לשבת על הערסל עומדת בראש מעייני!!

אשמח לענות לשאלות בכל נושא ולהדריך במידת הצורך.

אז אם אתם רוצים להגשים חלום במחיר מציאה, לכם או למי מחבריכם לא משנה לרגל איזה אירוע, צרו קשר עם :
אמיר גרין 050/7511892
ותמצאו את הערסל המתאים למאורע, ערסל תינוקות לרך הנולד, ערסל זוגי לזוג הצעיר,
ערסל ישיבה לחבר הסתלבטן, כיסא מלך לאדוני המלך ערסל שכיבה למי שמעדיף להיות במצב מאוזן ו…

כי אם להיות תלוי?! אז רק באמיר.

שלכם אמיר גרין

orian_004_2592